Çocuk Doğum Günü Organizasyonu

Evladınızın doğum günü organizasyonunda hiç yorulmanıza, endişe etmenize gerek yok. Firmamız etkinlik başlangıç ve bitişine kadar bütün ayrıntıyı planlayarak doğum günü partinizi organize etmektedir. Etkinlik ortamında kullanılacak süsleme ve materyaller, müzik dahil sizlerin bilgisi ve onayıylayapılmaktadır. Çocuk Doğum Günü organizasyonunu sizlerle birlikte karar verip uyguluyoruz.

Nil Consept Organizasyon ekibi olarak organizasyon sektöründe Bursa ve ilçelerinde yılların deneyimi ile doğum günü organizasyonu yapmaktayız. 0533 717 77 02 nolu hızlı iletişim hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Unutmayın her yaş ve cinsiyete uygun organizasyon planlarımız bulunmaktadır. Doğum günü eğlence ve uygulamaları düzenlerken ailenin sosya-ekonomik durumunu  çocuğun yaş ve cinsiyetini dikkate alıyoruz.

Bursa doğum günü süslemesi aramalarınızda size en iyi hizmeti sunacak firmayız. Ev, bahçe, kreş, cafe, restorant gibi mekanlarda doğum günü partisi konseptine uygun süsler, balonlar, doğum günü yazıları, uçan balonlar, doğum günü süsleri ve çeşitli materyaller ile süslenmesinde yılların birikimi ile hizmet sunmaktayız.

Bursa Nil Consept Organizasyon, çocuğunuza bu özel günde doğum günü süslemeleri, doğum günü animasyonları, doğum günü partisi eğlenceleri konusunda profesyonel hizmet sunar. Doğum Günü Partisi'nde isteklerinize ve bütçenize yönelik kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Çocuğunuzun doğum günü partisinde isteğe bağlı palyaço ve kostümlü karakterlerle etkinliğe farklı bir güzellik katıyoruz. Kız çocuğu doğum günü organizasyonları için kız çocuklarına uygun kostümlü animatörleri seçebilirsiniz. Erkek çocuğu doğum günü partisi içinse erkek çocuğuna yönelik kostümlü animatör seçebilirsiniz. Talep halinde Örümcek Adam, Batman, Sindrella, Pamuk Prenses, Superman gibi kostümler kullanarak partiye unutulmaz bir hava veriyoruz. Çocuk doğum günü partisinde yarışmalar, oyunlar, danslar, yüz boyaması ve sosis balon dağıtılmasından oluşan animasyon hizmeti ce daha fazlası Nil Consept Organizasyon ekibiyle

 

Tags

Adresimiz

Çevre Yolu Cad. No: 99-B 
Cumhuriyet Mah. 
Osmangazi - Bursa

Tel: 0533 717 77 02

Tel: 0534 929 29 28

e-mail: info@nilconseptorganizasyon.com