Nişan Organizasyonu

Bursa'da nişan organizasyon firması aramalarında size en iyi hizmeti verecek firmayız. Evde veya kiralanmış mekanda yapacağınız nişan organizasyonunu üstlenerek sizi büyük bir zaman kaybından kurtarıyoruz. Bütün etkinlikleri birlikte planlayarak size sadece misafirlerle sohbet etmek kalıyor.

Günümüzde nişanlanma ve yüzük takma gününde hizmet veren firmalara işin yükümlülüğünü aktarmak zorunluluk oldu. Çünkü birçok gereksiz etkinlik araçlarını almak yerine organizasyon firmasına bırakarak daha ekonomik nişan merasimi düzenlenmektedir. Ayrıca firmamızn deneyiminden de faydalanarak olası olumsuzlukların da önne geçmiş olursunuz.

Nil Consept Organizasyon ekibi olarak organizasyon sektöründe Bursa ilimizde yılların deneyimi ile nişan organizasyonu yapmaktadır. 0533 717 77 02 telefonumuzu arayın, gelin birlikte karar verelim.

Bursa'da her sosyal boyutta ve gelir gruplarından nisan merasimlerinde oldukça geniş bir referansa sahip firma olduğumuzu bilmenizi isteriz. İster lüks bir mekanda, ister bahçenizde, ister ev ortamında nisan etkinliğinizi mükemmel bir şekilde düzenlemekteyiz. Bursa Nişan organizasyonu için süsleme, catering, ekip ve malzeme temini için bütün ekipmanları karşılayarak sizi büyük bir zaman ve para kaybından kurtarıyoruz. Bir defalık yapılacak bu hayırlı etkinlik için sonradan size kalacak gereksiz malzeme yükümlülüğünden kazançlı çıkıyorsunuz. Evinizde, bahçenizde, kendinize ait bir alanda veya bir davet alanında düzenleyeceğiniz nişan etkinliği için farklı malzeme ve süslemeleri firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Evliliğe giden aşamalardan biri olan nisan etkinliği davetlerinizin daha özel olması için birlikte karar verip uyguluyoruz. Organizasyonun  güzel geçmesi için seçtiğiniz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 
Tags

Adresimiz

Çevre Yolu Cad. No: 99-B 
Cumhuriyet Mah. 
Osmangazi - Bursa

Tel: 0533 717 77 02

Tel: 0534 929 29 28

e-mail: info@nilconseptorganizasyon.com