Firma Profili

2013 yılında kurulan firmamız, profesyonel ekibi ve yaratıcı bakış açısı ile bugüne kadar birçok özel gün organizasyonlarına başarıyla imza atmıştır. Firmamız; düğün, nişan, doğum günü, sünnet düğünü ve kına gecesi gibi kişisel organizasyonların yanında doğum günü organizasyonlarında da faaliyet göstermektedir.

Bursa ilimize özel gün ve geceler için organizasyon firması aramalarında size en iyi hizmeti verecek firmayız. Evlilik teklifi, Nişan Merasim, kına gecesi, doğum günü organizasyonlarımız hakkında geniş bilgi almak için 0533 717 77 02 telefonumuzu arayabilirsiniz.

Nil Consept Organizasyon'u farklı kılan, müşterilerimizin özel günlerinde kişiye özel hizmetler sunarak organizasyon boyunca müşterilerimizin bütün yükünü üstümüze alarak başarıyla sonuçlandırmaktır.

Bursa'da  Düğün Organizasyonu, Nişan Organizasyonu ve Kına Gecesi Organizasyonu etkinlik planlama ve sonuçlandırma noktasında yılların birikimi ile hizmet vermekteyiz. Bizimle özel anılar yaşayacağınız gece problemsiz geçecek. Çünkü biz işimizi hakkıyla yapan bir ekibiz.

Organizasyon sadece masa-sandalye giydirme işi olarak gören firmalarla anılmak istemeyiz. Bursa Nil Organizasyon, Evlilik Teklifi ve Kız İsteme Merasimi organizasyonlarında sizin en büyük yardımcınız olmaktadır

Bursa Doğum Günü organizasyonun hazırlık sürecinde müşterimiz ile birebir iletişim kurarak, onu tanımaya çalışmakta ve organizasyon stilimizi yaşamından, hobilerinden ve değerlerinden yola çıkarak oluşturmaktayız. Firmamızın bu sıra dışı özelliği, müşterilerimize bu özel günlerinde, farklı çizgide bir organizasyon firmasıyla çalışmanın ayrıcalığını yaşatıyor.

Bursa'da özel bir organizasyon firması arıyorsanız sizlere en iyi hizmeti verecek özel bir ekip olduğumuzu size bildirmek isteriz. Bize danışmadan organzasyon hizmeti ve fiyatı almayınız. Arayın birlikte karar verelim.

Tags

Adresimiz

Çevre Yolu Cad. No: 99-B 
Cumhuriyet Mah. 
Osmangazi - Bursa

Tel: 0533 717 77 02

Tel: 0534 929 29 28

e-mail: info@nilconseptorganizasyon.com