Evlilik Teklifi Organizasyonu

Bursa'da kına gecesi organizasyon firması aramalarında size en iyi hizmeti verecek firmayız. Evlilik teklifi organizasyonu hakkında geniş bilgi almak için 0533 717 77 02 telefonumuzu arayabilirsiniz.

Evlilik için ideal eşinizi bulduğunuzda ona güzel bir evlilik teklifi yapacak iseniz size hizmet etmeye hazırız. En güzel sürpriz bir evlilik teklifi organizasyonu için Bursa ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Romantik bir evlilik teklifi organizasyonu ile partnerinizi mutlu edecek etkinlik seçeneklerini görerek kara verin.

Hayatınızı birleştirmeyi düğündünüz müstakbel eşinize unutulmayacak bir evlilik teklifine hazır iseniz iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz. Nil Consept danışmanları sizi dinleyip, organizasyon şeklini belirlemekte en iyi planlamayı yaparak size sunarlar. Evlilik teklifi etkinliğinde her anın kusursuz olması için firma çalışanları yılların deneyimi ile size hizmet vereceklerdir.

Nil Consept Organizasyon ekibi olarak organizasyon sektöründe Bursa ilimizde yılların deneyimi ile evlilik teklifi organizasyonu yapmaktadır. 0533 717 77 02 telefonumuzu arayın, gelin birlikte karar verelim. 

Evlilik teklifi organizasyonları kapsamında firmamızdan hangi hizmetleri satın alabilirsiniz?

 • Giriş yolu süslemesi ve halı dekoru
 • Mumluk ve çeşitli objelerle alan süsleme
 • Romantik bir yemek masası hazırlanması ve süslenmesi 
 • Kalpli balonlar, folyo balonlar, kişiye özel baskılı balonlar ve uçan balonlarla süsleme.
 • Cibinlik, çardak hatta gazebo kurulumu ve süsleme
 • Müzisyen Kiralama
 • Yemek servisi ve catering hizmeti 
 • Volkan gösterisi ve konfeti atımı
 • Havai fişek gösterisi
 • Çiçek dekorları
 • Lazerle isim yazma ve lazer gösterisi
 • Fotoğraf ve video çekimleri, klip hazırlama

Organizasyonda seçim yaparken müstakbel eşinizin dini ve siyasi kimliği, doğduğu coğrafi bölge ve yaşadığı coğrafi bölge özellikleri, ekonomik ve sosyal büyüklüğü gibi birçok konuya da dikkaet etmeniz gerekmektedir. Başarılı bir evlilik teklifi organizasyonu için bir çok kreter oldukça önemlidir. Bu bilinçle hareket etmekte ciddi faydalar vardır. Bursa evlilik teklifi paket fiyatlarından yararlanabileceğiniz gibi sizin de önerilerinizi hizmet kalemlerine ekleyebileceğimizi bilmenizi isteriz.

Bursa Evlilik Teklifi Organizasyonu Fiyatları Ne Kadardır?

Evlilik teklifi organizasyonları fiyatları paket içeriği ve hizmet listesine göre değişiklik göstermektedir. Bursa'da evlilik teklifi organizasyonu hakkıyla yapabilen birkaç birmadan biriyiz. Günümüzün enflasyonist ortamından dolayı standart fiyat verilmemektedir. Lütfen güncel fiyat listemizi ve seçeneklerimizi görmek için bizi 0533 717 77 02 telefonumuzdan hızlıca arayabilirsiniz

Bursa Evlilik Teklifi Organizasyon Yeri Belirleme

Bursa ve ilçelerinde tarihi mekanları, eşsiz tabiat manzaraları, nezih restoranları, bahçelerinden birinde evlilik teklifi mekanı alternatifleri sunmaktayız. Evlilik teklifi için yer belirlediyseniz diğer tüm detaylar firmamıza bırakınız. Başarılı bir evlilik teklifi için deneyimli firmamıza güvenebilirsiniz.

Bursa Evlilik Teklifi Organizasyonu Nerelerde Yapılır?

Kimi zaman sahilde, bazen millet bahçesinde, bazen restoran ve kafelerde veya sizin belirlediğiniz mekanlarda evlilik teklifi organizasyonu yapılabilmektedir. Evlilik teklifi yapmak istediğiniz mekana karar vermiş iseniz, gerisi firmamızın deneyimli elamanlarına kalmış demektir.  Organizasyondaki her aşamayı belirlemek için bizimle görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Yer konusunda kararsız iseniz fikir ve önerilerimizle sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktayız

Bursa Evlilik Teklifi Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Öncelikle hayal ettiğiniz evlilik teklifine uygun konsept, tema ve yerini birlikte belirliyoruz. Bütçenize uygun formasyonu oluşturup proje için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Evlilik teklifi için ayırdığınız bütçe doğrultusunda alt yapıyı oluşturup belirlenen tarihi bekliyıoruz. Evlilik teklifi yapacağınız kişinin yukarıda işaret ettiğimiz özelliklerine uygun konseptleri belirliyoruz. Planladığımız tüm detayları o gün o anda uygulanmasını sağlayarak başarı ile organişzasyonu bitiriyoruz.

Unutamayacağınız, hep hatırlayacağınız bir evlilik teklifi organizasyonu için size hizmet etmeye hazırız. Hayatınız boyunca çocuklarınıza ve sevdiklerinize anlatacağınız güzel bir anı olarak kalacak bu organizasyonun bir parçası olmaktan mutluluk duyaruz.

Tags

Adresimiz

Çevre Yolu Cad. No: 99-B 
Cumhuriyet Mah. 
Osmangazi - Bursa

Tel: 0533 717 77 02

Tel: 0534 929 29 28

e-mail: info@nilconseptorganizasyon.com